Kredyt odnawialny w mBank

Z myślą o zwiększonych potrzebach finansowych Klientów w okresie przedświątecznym, mBank proponuje wygodny kredyt odnawialny na preferencyjnych warunkach.

praca-laptop-telefon-300.jpg

O KREDYT odnawialny w promocyjnej ofercie: bez prowizji oraz z oprocentowaniem w wys. 12,85%, wnioskować można do 15 grudnia br. Oferta skierowana jest do Klientów posiadających rachunek w mBanku przynajmniej 6 miesięcy, osób przenoszących linię kredytową z innego banku lub wnioskujących na podstawie historii operacji w innym banku. Środki pozyskane dzięki kredytowi można przeznaczyć na dowolny cel. Z linii kredytowej do rachunku eKONTO skorzystało już ponad 43 tys. Klientów. Kredyt odnawialny w bezpłatnym rachunku eKONTO to prosty i wygodny sposób na uzyskanie taniej gotówki na bieżące wydatki – do 50 000 PLN.

Szeroka funkcjonalność rachunku eKONTO pozwala na stałą kontrolę zadłużenia poprzez Internet, mLinię, WAP lub SMS. Takie elastyczne rozwiązania ułatwiają spłatę kredytu oraz zarządzanie środkami. Dodatkową zaletą linii kredytowej to obliczanie odsetek od aktualnej wartości zadłużenia, czyli rzeczywiście wykorzystanej kwoty kredytu a nie od przyznanego limitu.

mBank pozostaje liderem innowacji na polskim rynku, wciąż rozbudowując swoją ofertę bankową, inwestycyjną i ubezpieczeniową. W ciągu sześciu lat działalności mBank przekształcił się z banku depozytowego w instytucję, która proponuje Klientom swobodne i zdalne zarządzanie finansami poprzez korzystanie z kredytów, nowoczesnych narzędzi inwestycyjnych i oszczędnościowych. Misją i dążeniem mBanku jest zapewnienie Klientom maksimum korzyści i wygody.

Top