Wiadomości branżowe Wierzytelności

Czułość kamienia – niepowtarzalne wnętrze na wiosnę

Wiosenna atmosfera sprzyja zmianom. To druga szansa na spełnienie postanowień noworocznych, a także najlepszy moment na zaplanowane wcześniej remonty. Można otworzyć okna i drzwi na świeże powietrze i budzącą się do życia naturę. Prezentujemy kamienne aranżacje od firmy Rogala.Kamień to materiał, który sprawdza się w wielu różnych warunkach. Jest wytrzymały,

Wiosenna atmosfera sprzyja zmianom. To druga szansa na spełnienie postanowień noworocznych, a także najlepszy moment na zaplanowane wcześniej remonty. Można otworzyć okna i drzwi na świeże powietrze i budzącą się do życia naturę. Prezentujemy kamienne aranżacje od firmy Rogala.

Kamień to materiał, który sprawdza się w wielu różnych warunkach. Jest wytrzymały, odporny na wilgoć, ciepło i ścieranie. Świetnie prezentuje się zarówno na zewnątrz domu jak i w pomieszczeniach. Płytki kamienne można stosować do montowania na posadzkach, ścianach, schodach i elewacjach. Dzięki szerokiemu wyborowi gatunków kamienia, ich kolorów i wzorów, żadne dwa pomieszczenia nie będą wyglądały tak samo.

Płytki kamienne to dobry wybór do aranżowania wnętrz łazienkowych. Kamień pozwala stworzyć elegancką, naturalną przestrzeń o niepowtarzalnej atmosferze. Przede wszystkim jednak jest trwały i odporny na ścieranie.

– Do pomieszczeń takich jak łazienki, w sposób naturalny narażonych na wilgoć, najlepiej dobrać odpowiedni kolor granitu. To twardy i wytrzymały materiał, który będzie zdobił łazienkę przez lata – mówi Wacław Gawroński, ekspert firmy Rogala.

Interesującą propozycją są także naturalne marmury. Cremo Mocca nadaje wnętrzu jasnej i ciepłej barwy, przywodząc na myśl spacery po plaży i zimne drinki na skraju afrykańskiej pustyni. Uniwersalny charakter marmurowych płytek pozwala na układanie ich na podłogach i na ścianach.

– Jeśli jesteśmy miłośnikami potęgi przyrody, spodobają nam się charakterystyczne płytki kamienne Forest Green – opowiada Wacław Gawroński z firmy Rogala. – Te niepowtarzalne płytki w kolorze soczystej zieleni, położone w łazience lub salonie kąpielowym, uspokoją i dadzą wytchnienie po długim i ciężkim dniu.

To właśnie dzięki ścisłemu związkowi z naturą eleganckie, kamienne wnętrza z łatwością przywracają spokój i harmonię po ciężkim dniu. Płytki kamienne stylistycznie pasują do każdego rodzaju wnętrza: klasycznego oraz nowoczesnego i , co istotne, współgrają z białą łazienkową ceramiką. 

A to już wiesz?  Coraz ciaśniej na rynku kart kredytowych

< 240168" >

Źródło ROGALA. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy