Wiadomości branżowe

Drzwi i podłogi VOX: kompleksowo o wykończeniu wnętrz

16 listopada 2013 w Bydgoszczy przy ulicy Łęczyckiej 14 swoje podwoje otworzył salon Kompleksowe Wykończenie Wnętrz. Uroczystej odsłonie wspólnego przedsięwzięcia firmy Drzwi i Podłogi VOX oraz marki Cermag towarzyszyło mnóstwo atrakcji oraz premiery nowości.Design w dobrym smakuPrzybyli na uroczyste otwarcie klienci, dziennikarze, architekci i designerzy mieli okazję

Teaser

16 listopada 2013 w Bydgoszczy przy ulicy Łęczyckiej 14 swoje podwoje otworzył salon Kompleksowe Wykończenie Wnętrz. Uroczystej odsłonie wspólnego przedsięwzięcia firmy Drzwi i Podłogi VOX oraz marki Cermag towarzyszyło mnóstwo atrakcji oraz premiery nowości.

Design w dobrym smaku

Przybyli na uroczyste otwarcie klienci, dziennikarze, architekci i designerzy mieli okazję wziąć udział w różnego rodzaju aktywnościach – cechą spajającą całe wydarzenie był dobry smak. Sobotniej imprezie towarzyszyły m.in. warsztaty kulinarne z sushi w roli głównej, pokazy tanga argentyńskiego oraz konkurs dla młodych projektantów. Goście mogli także zapoznać się  z szeroką ofertą marki Drzwi i podłogi VOX, w tym z kilkoma pozycjami debiutującymi na polskim rynku wnętrzarskim. Sporym zainteresowaniem cieszyły się luksusowe wykładziny dywanowe B.I.C. To produkty tworzone z najwyższej jakości materiałów, z pasją i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Ich wzornictwo, innowacyjność oraz funkcjonalność nie pozostają bez echa, czego wyrazem może być obecność na stałej wystawie w Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Nowym Jorku. Pływające korkowe i winylowe podłogi LICO to z kolei inteligentne i w pełni ekologiczne rozwiązania przeznaczone przede wszystkim dla kuchni i łazienek, czyli tam, gdzie podłoga narażona jest na zarysowania i szkodliwe działanie wilgoci. Słowem: szwajcarska precyzja w dobrym stylu.

Salon inny niż wszystkie

Kompleksowe Wykończenie Wnętrz ma aspiracje do bycia czymś więcej, niż zwykłym salonem sprzedażowym. – Zgodnie z filozofią By Human Touch pragniemy, by było to miejsce dialogu, wzajemnej inspiracji pomiędzy projektantami wnętrz, architektami oraz poszukującymi dopasowanych do swych indywidualnych gustów i potrzeb klientami detalicznymi – tłumaczy ideę przedsięwzięcia Arkadiusz Śmiłowski, Dyrektor Sprzedaży Detalicznej sieci Drzwi i podłogi VOX. Goście salonu mogą zatem korzystać z ekranów dotykowych z intuicyjną aplikacją umożliwiającą w kilku prostych ruchach zaaranżować wymarzone wnętrze. Architekci otrzymali z kolei sale szkoleniowe oraz specjalne miejsce, w którym mogą spokojnie skonsultować swoje projekty z klientami. Pomyślano także o zakupach w większym, rodzinnym gronie – w salonie mieści się pokój zabaw dla dzieci oraz wyposażona w konsolę do gier strefa chilloutu. Tak na wszelki wypadek, gdyby zakupy nieco przeciągnęły się w czasie.

A to już wiesz?  Rynek deweloperski w Polsce po II kwartale 2014 r.

Kompleksowe Wykończenie Wnętrz to nie pierwszy i nie ostatni tego typu salon marki Drzwi i podłogi VOX w Polsce. Podobne obiekty powstały już w Warszawie, Szczecinie i Gorzowie Wielkopolskim.

Źródło Drzwi i podłogi VOX. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy