Wiadomości branżowe

Komandor Śląsk zadba o klientów z Małopolski

Komandor Śląsk zadba o klientów z Małopolski
Spółka Komandor Śląsk, największy podmiot koncernu Komandor w Polsce, rośnie w siłę. Od teraz pod jego kuratelą oficjalnie znajdą się również klienci z terenu Małopolski, a tym samym dotychczasowe oraz przyszłe realizacje spółki Komandor Kraków. Przejęcie małopolskich struktur przez śląski oddział Komandor, dla wszystkich partnerów i klientów odbywa się płynnie. Co więcej spółka prowadzi intensywne działania mające na celu zwiększenie liczby autoryzowanych dealerów w regionie.Ubiegłoroczna fuzja rynków małopolski i śląska obsługiwanych do tej pory oddzielnie, znacznie ułatwiła szybki dostęp do niezbędnych towarów oraz przyspieszyła logistykę prowadzonych aktywności w zakresie produkcji systemów do drzwi przesuwnych i zabudowy wnętrz. Komandor Śląsk, dysponujący najnowocześniejszym parkiem maszynowym w kraju, posiada również w Katowicach największy salon firmowy Komandor w Polsce. Połączenie dwóch regionów, było przemyślanym działaniem koncernu Komandor, które stanowiło odpowiedź na wysoką konkurencyjność rynku oraz wynika z potrzeby efektywnej opieki nad obecnymi i

Spółka Komandor Śląsk, największy podmiot koncernu Komandor w Polsce, rośnie w siłę. Od teraz pod jego kuratelą oficjalnie znajdą się również klienci z terenu Małopolski, a tym samym dotychczasowe oraz przyszłe realizacje spółki Komandor Kraków. Przejęcie małopolskich struktur przez śląski oddział Komandor, dla wszystkich partnerów i klientów odbywa się płynnie. Co więcej spółka prowadzi intensywne działania mające na celu zwiększenie liczby autoryzowanych dealerów w regionie.

Ubiegłoroczna fuzja rynków małopolski i śląska obsługiwanych do tej pory oddzielnie, znacznie ułatwiła szybki dostęp do niezbędnych towarów oraz przyspieszyła logistykę prowadzonych aktywności w zakresie produkcji systemów do drzwi przesuwnych i zabudowy wnętrz. Komandor Śląsk, dysponujący najnowocześniejszym parkiem maszynowym w kraju, posiada również w Katowicach największy salon firmowy Komandor w Polsce. Połączenie dwóch regionów, było przemyślanym działaniem koncernu Komandor, które stanowiło odpowiedź na wysoką konkurencyjność rynku oraz wynika z potrzeby efektywnej opieki nad obecnymi i przyszłymi klientami.

Dobrze w Małopolsce

Jeszcze w 2013 roku, w Krakowie spółka uruchomiła Małopolską Hurtownię Komandor, jedną z 16 w ogólnopolskiej sieci hurtowni płyt i akcesoriów meblowych, która obecnie dostarcza niezbędne komponenty uznanych marek do produkcji mebli, zabudowy, garderoby oraz wykończenia wnętrz. Na początku 2014 roku Hurtownia rozbudowała park maszynowy o urządzenia dedykowane obróbce szkła powiększając również zespół specjalistów. – W pierwszym roku po fuzji wzrost zatrudnienia w oddziale krakowskim wyniósł aż 20 proc., a wyniki sprzedaży zabudowy Komandor poszybowały w górę o 17 proc. – informuje Andrzej Woźniak Prezes Zarządu Komandor Śląsk.Zdecydowanie wzrosła również ilość asortymentu na magazynie w tym m.in. dwukrotnie zwiększono ilości dekorów płyty meblowej Egger w grubościach 10 i 18 mm oraz  pełny asortyment akcesoriów meblowych Hettich. Ważny element w ofercie stanowi szeroki wybór frontów meblowych takich firm jak: Pro-form, Wiech, MK Karcz, MBW Meble, HUBERTUS, Sław-pol.

A to już wiesz?  Nagroda specjalna dla GRUPY ATLAS

– Aktualnie koncentrujemy się na udoskonalaniu procesu produkcji oraz obsługi klienta indywidualnego i biznesowego – informuje Andrzej Woźniak Prezes Zarządu Komandor Śląsk. – Co więcej, nadal poszukujemy partnerów chętnych do współpracy, którym przekażemy najlepsze praktyki biznesowe w dziedzinie organizacji i zarządzaniadodaje.  Władze spółki już teraz zapowiadają także zwiększenie liczby dealerów w regionie. Obecnie spółka Komandor Śląsk posiada  14 autoryzowanych punktów sprzedaży na terenie województwa małopolskiego, a liczba ta – w porównaniu do ubiegłego roku – wzrosła o trzy dodatkowe podmioty. Podobna sytuacja dotyczy przedstawicielstw handlowych spółki, których liczba w ostatnim czasie również wrosła.

***

Firma Komandor SA powstała w 1992 roku. Od 20 lat jest liderem w branży systemów do drzwi przesuwnych i zabudowy wnętrz. Komandor w oparciu o autorski program Designer projektuje,
a następnie wykonuje meble na zamówienie umożliwiając klientom aranżację przestrzeni mieszkalnej według własnych potrzeb. Produkty marki Komandor docenione zostały już w ponad 40 krajach na świecie, dzięki swej wysokiej jakości udokumentowanej atestami i certyfikatami wymaganymi przez standardy europejskie.


dostarczył infoWire.pl

Źródło Komandor. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy