Wiadomości branżowe

Konkurs dla architektów „Zainspiruj nas. Pokaż się w Bolonii” rozstrzygnięty

Znani są już zwycięzcy konkursu dla architektów, organizowanego w ramach Tubądzin Design Days. Jury konkursu przyznało pięć nagród głównych oraz dziesięć dodatkowych za najciekawsze projekty płytek ceramicznych.Konkurs „Zainspiruj nas. Pokaż się w Bolonii” odbył się w pięciu miastach: Poznaniu, Wrocławiu, Gliwicach, Krakowie i Warszawie. Zaproszeni

Teaser

Znani są już zwycięzcy konkursu dla architektów, organizowanego w ramach Tubądzin Design Days. Jury konkursu przyznało pięć nagród głównych oraz dziesięć dodatkowych za najciekawsze projekty płytek ceramicznych.

Konkurs „Zainspiruj nas. Pokaż się w Bolonii” odbył się w pięciu miastach: Poznaniu, Wrocławiu, Gliwicach, Krakowie i Warszawie. Zaproszeni na Tubądzin Design Days architekci i projektanci, mając do dyspozycji papier, sztalugi oraz przybory do rysowania i kreślenia, stworzyli ponad 230 projektów. Stawką był wyjazd na prestiżowe Międzynarodowe Targi Ceramiki i Wyposażenia Łazienek CERSAIE, organizowane w Bolonii, we Włoszech. Podczas wydarzenia pokazywane są nowości, trendy i możliwości technologiczne z branży płytek, ceramiki i armatury.

Jury w składzie: Maciej Zień – projektant, Katarzyna Dziomdziora – architekt marki Tubądzin kreacja Maciej Zień, Tomasz Smus – architekt marki Tubądzin oraz przedstawiciele partnerów Tubądzin Design Days, zdecydowało się przyznać główną nagrodę pięciu autorom prac konkursowych.

Na targi CERSAIE do Bolonii pojadą architekci: Joanna Barańska-Woźny (biuro Aneks-Studio z Poznania), Aleksandra Twardowska z Krakowa,  Barbara Przasnyska (biuro Barbara Przasnyska z Warszawy), Agnieszka Wieczorek  (biuro Wizart z Gliwic), Agata Kmieć (biuro B2PROJEKT z Wrocławia).

Pozostali laureaci konkursu (dziesięciu architektów) będą mieli możliwość wyprodukować, na podstawie stworzonego projektu, deko-obraz w dużym lub średnim formacie.

Zdjęcia wszystkich nagrodzonych prac oraz relacje z Tubądzin Design Days w każdym mieście można obejrzeć na www.facebook.com/GrupaTubadzin.

Źródło TUBĄDZIN. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Dekoral ponownie najmocniejszą marką farb w Polsce

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy