Wiadomości branżowe

Kostka brukowa Detalit – wielki urok małego formatu

Seria Detalit to jedna z propozycji firmy Bruk-Bet dla tych, którzy hołdują tradycji i w przypadku nawierzchni wokół domu pozostają wierni małym formatom. Niewielkie gabaryty kostki nie odzwierciedlają jednak jej ogromnego potencjału aranżacyjnego – mnogość wymiarów i rodzajów wykończenia powierzchni oraz bogactwo kolorów pozwalają na tworzenie z jej udziałem wyjątkowych kompozycji.Detalit to zestaw kostek w kształcie prostokąta złożony z  14 wariantów rozmiarowych, z których najmniejszy element ma wymiary 60x59 mm, a największy 70x119 mm. Jednobarwne rzędowe ułożenia świetnie sprawdzą się na podjazdach lub dużych powierzchniach tarasowych, wprowadzając ład i harmonię. Jeśli jednak nie jesteśmy wielbicielami stonowanych aranżacji, warto wykorzystać poszczególne elementy do tworzenia wymyślnych, kontrastowych aplikacji lub optycznego rozdzielania powierzchni wykonanej np. z wielkoformatowej kostki. W takich przypadkach najlepiej zestawiać ze sobą zróżnicowane kolorystycznie serie, co podkreśli wyjątkowy charakter zdobień. Niewielki rozmiar kostek Detalit idealnie nadaje się do falistych ułożeń na ogrodowych ścieżkach i przydomowych alejkach,

Seria Detalit to jedna z propozycji firmy Bruk-Bet dla tych, którzy hołdują tradycji i w przypadku nawierzchni wokół domu pozostają wierni małym formatom. Niewielkie gabaryty kostki nie odzwierciedlają jednak jej ogromnego potencjału aranżacyjnego – mnogość wymiarów i rodzajów wykończenia powierzchni oraz bogactwo kolorów pozwalają na tworzenie z jej udziałem wyjątkowych kompozycji.

Detalit to zestaw kostek w kształcie prostokąta złożony z  14 wariantów rozmiarowych, z których najmniejszy element ma wymiary 60×59 mm, a największy 70×119 mm. Jednobarwne rzędowe ułożenia świetnie sprawdzą się na podjazdach lub dużych powierzchniach tarasowych, wprowadzając ład i harmonię. Jeśli jednak nie jesteśmy wielbicielami stonowanych aranżacji, warto wykorzystać poszczególne elementy do tworzenia wymyślnych, kontrastowych aplikacji lub optycznego rozdzielania powierzchni wykonanej np. z wielkoformatowej kostki. W takich przypadkach najlepiej zestawiać ze sobą zróżnicowane kolorystycznie serie, co podkreśli wyjątkowy charakter zdobień. Niewielki rozmiar kostek Detalit idealnie nadaje się do falistych ułożeń na ogrodowych ścieżkach i przydomowych alejkach, dynamizując przestrzeń. Doskonale będą się również prezentowały jako linie podkreślające krawędzie brzegowe nawierzchni.

Ponadto, różnorodność wybarwień oraz typów wykończenia pozwoli na dopasowanie wybranych elementów do charakteru bryły oraz kolorystyki elewacji i elementów małej architektury, tworząc w ten sposób spójne stylistycznie kompozycje.

Dane techniczne i cena:

Grubość: 6 cm

Wymiary: od 60×59 mm do 70×119 mm

Typ wykończenia: multigran, color-mix, antic

Cena: dostępna u dystrybutorów na terenie kraju


dostarczył infoWire.pl

Źródło BRUK-BET. Dostarczył
A to już wiesz?  Nowość w ofercie Sopro: KMB 651 – niezawodne uszczelnienie każdego budynku

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy