Kredyt odnawialny w mBank

Z myślą o zwiększonych potrzebach finansowych Klientów w okresie przedświątecznym, mBank proponuje wygodny kredyt odnawialny na preferencyjnych warunkach.

praca-laptop-telefon-300.jpg

O KREDYT odnawialny w promocyjnej ofercie: bez prowizji oraz z oprocentowaniem w wys. 12,85%, wnioskować można do 15 grudnia br. Oferta skierowana jest do Klientów posiadających rachunek w mBanku przynajmniej 6 miesięcy, osób przenoszących linię kredytową z innego banku lub wnioskujących na podstawie historii operacji w innym banku. Środki pozyskane dzięki kredytowi można przeznaczyć na dowolny cel. Z linii kredytowej do rachunku eKONTO skorzystało już ponad 43 tys. Klientów. Kredyt odnawialny w bezpłatnym rachunku eKONTO to prosty i wygodny sposób na uzyskanie taniej gotówki na bieżące wydatki – do 50 000 PLN.

Szeroka funkcjonalność rachunku eKONTO pozwala na stałą kontrolę zadłużenia poprzez Internet, mLinię, WAP lub SMS. Takie elastyczne rozwiązania ułatwiają spłatę kredytu oraz zarządzanie środkami. Dodatkową zaletą linii kredytowej to obliczanie odsetek od aktualnej wartości zadłużenia, czyli rzeczywiście wykorzystanej kwoty kredytu a nie od przyznanego limitu.

mBank pozostaje liderem innowacji na polskim rynku, wciąż rozbudowując swoją ofertę bankową, inwestycyjną i ubezpieczeniową. W ciągu sześciu lat działalności mBank przekształcił się z banku depozytowego w instytucję, która proponuje Klientom swobodne i zdalne zarządzanie finansami poprzez korzystanie z kredytów, nowoczesnych narzędzi inwestycyjnych i oszczędnościowych. Misją i dążeniem mBanku jest zapewnienie Klientom maksimum korzyści i wygody.

0 0 vote
Article Rating
Authors
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
katepackard
katepackard
5 lat temu

Witaj, Czy wy, pani? Czy jesteś w jakikolwiek stres finansowy? Czy ci Potrzebujesz pieniędzy na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej? Czy masz niską ocenę kredytową, a znajdziecie, że trudno jest uzyskać kredyty od lokalnych banków i innych instytucji finansowych? rozwiązanie do problem finansowy jest kplenders Nasze usługi obejmują: * Personal Loans * Kredyty w konsolidacji * Możliwość * Kredyty biznesowe * Edukacja Kredyty * Hipoteczny Oferujemy pożyczki w 2% odsetek za Anum. Oferujemy kredyty dla osób w potrzebie asystenta finansowego z niskim oprocentowaniu w wysokości 2%. W celu uzyskania kredytu z tej firmy, można powiedzieć, dokładną ilość Kredyt trzeba i czas,… Czytaj więcej »

Top