Kredyty w mBIZNES z polisą

mBank proponuje przedsiębiorcom zabezpieczenie spłaty kredytu w okresie pomostowym oraz ubezpieczenie niskiego wkładu – to pierwsza taka oferta na rynku.

Dzięki ubezpieczeniu niskiego wkładu Bank umożliwia podwyższenie współczynnika LTV dla wybranych nieruchomości mieszkalnych i komercyjnych nawet o 20 p.p, co w praktyce pozwoli na kredytowanie do 100% kupowanej nieruchomości mieszkalnej oraz aż do 90% nieruchomości komercyjnej.

biurowce200.jpg

Ubezpieczenie pomostowe pozwala kredytobiorcy zyskać pewność spłaty jego zobowiązań w okresie od dnia wypłaty kredytu do dnia ustanowienia hipoteki na rzecz Banku. Okres ubezpieczenia rozpoczyna się w dniu wypłaty kredytu lub pierwszej jego transzy

Dodatkową zaletą ubezpieczeń kredytu hipotecznego jest bardzo prosty proces przystępowania do nich. Klient nie podpisuje żadnych dodatkowych dokumentów, a wszystkie elementy ubezpieczenia zawarte są w umowie kredytowej.

Kredyt hipoteczny dla firm w mBanku to wygodna forma finansowania przedsięwzięć firmowych. Może być przeznaczony m.in. na zakup, adaptację lub remont nieruchomości, spłatę zobowiązań w innym banku oraz na bieżącą działalność firmy. Zabezpieczeniem kredytu jest nieruchomość mieszkalna lub/i komercyjna.

Kredyt hipoteczny dla mikrofilm w mBanku przyznawany jest w PLN, CHF, USD i EUR na okres nawet do 20 lat.

Wyróżniającą zaletą kredytu hipotecznego w PLN w mBanku jest mechanizm bilansujący – każda złotówka pozostająca na rachunku bilansującym zmniejsza kwotę kredytu, od której naliczane są odsetki. Dzięki temu Kredytobiorca może znacznie obniżyć koszt obsługi kredytu, pomniejszając jego odsetki.

Atrakcyjność oferty mBIZNES potwierdzają oceny ekspertów. mBank znalazł się na szczycie rankingu “Najlepszy bank dla małych i średnich firm”. W prestiżowym rankingu miesięcznika Forbes mBank zadebiutował w roku 2006, zajmując wtedy wysokie, drugie miejsce. Dzięki ciągłym udoskonaleniom oferty dla mikroprzedsiębiorstw, w tym roku mBank osiągnął pozycję lidera.

Ofertę mBanku potwierdzają także Klienci – już ponad 160 000 firm ma rachunek w mBanku.

Nowa oferta mBanku, przygotowana przez BRE Ubezpieczenia w zakresie ubezpieczenia pomostowego oraz Allianz – ubezpieczenia niskiego wkładu, dostępna będzie w ofercie jeszcze w październiku we wszystkich kanałach sprzedaży.

Top