Banki Kredyt na dom Kredyty

mBank otwiera Centrum Finansowe w Londynie

Z myślą o Klientach mieszkających w stolicy Wielkiej Brytanii, mBank jeszcze w tym roku otworzy Centrum Finansowe, które zajmie się sprzedażą kredytów hipotecznych. W ciągu

Z myślą o Klientach mieszkających w stolicy Wielkiej Brytanii, mBank jeszcze w tym roku otworzy Centrum Finansowe, które zajmie się sprzedażą kredytów hipotecznych.

W ciągu ostatnich lat do Wielkiej Brytanii oraz Irlandii wyemigrowało ok. 1 mln Polaków. Aż 33% Polaków przebywających się w UK mieszka w Londynie (źródła: PricewaterhouseCoopers, ARC Rynek i Opinia).

biurowce200.jpg

Po przeanalizowaniu skali zapotrzebowania na produkty hipoteczne naszych rodaków pracujących w Anglii, zdecydowaliśmy się na otwarcie Centrum Finansowego w Londynie – mówi Piotr Gawron, zajmujący w BRE Banku stanowisko Dyrektora banku ds. mBanku, odpowiedzialny za ekspansję transgraniczną. Jesteśmy na etapie ostatecznej akceptacji projektu. Nasi pracownicy są gotowi do rozpoczęcia pracy za granicą. Planujemy otwarcie Centrum na przełomie października i listopada – dodaje Piotr Gawron.

Badania (ARC Rynek i Opinia) pokazują, iż 63% polskich emigrantów w Wielkiej Brytanii to osoby poniżej 30 roku życia. Aż 73% Polaków na Wyspach ma stałą pracę, a 60% zarabia średnio miesięcznie ponad 1000 GBP netto. Jednocześnie jedynie połowa z nich ma realne plany powrotu do Polski w ciągu najbliższych 4 lat.

hastagi na stronie:

#mbank londyn

A to już wiesz?  Bankowcy edukują dzieci w zakresie wiedzy o finansach, Bank Pocztowy wyróżniony za BAKCYLA

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy