Wiadomości branżowe

Na jesień zaproś ciepło we własne cztery kąty. Trwa promocja Rockwool na produkty do izolacji ścian zewnętrznych

Podczas gdy powoli wyciągamy ciepłe ubrania z szaf, bohaterka kampanii Rockwool, mała Mila, znajduje odpowiedź na pytanie o „najlepsze ubranko dla domku”. Wybierając skalną wełnę Rockwool skutecznie ocieplimy dom przed nadchodzącymi chłodami, korzystając na tym podwójnie – do 10 października trwa promocja na produkty do ocieplenia ścian zewnętrznych.Jak

Podczas gdy powoli wyciągamy ciepłe ubrania z szaf, bohaterka kampanii Rockwool, mała Mila, znajduje odpowiedź na pytanie o „najlepsze ubranko dla domku”. Wybierając skalną wełnę Rockwool skutecznie ocieplimy dom przed nadchodzącymi chłodami, korzystając na tym podwójnie – do 10 października trwa promocja na produkty do ocieplenia ścian zewnętrznych.

Jak skorzystać z promocji?

Wybierając skalną wełnę Rockwool do izolacji ścian zewnętrznych, otrzymamy kupon upoważniający do nabycia tynku mineralnego za złotówkę. W tym celu należy dokonać zakupu produktów do izolacji ścian zewnętrznych na łączną kwotę 4000 zł oraz wysłać formularz zgłoszeniowy (do wypełnienia na stronie: http://www.rockwool.pl/ocieplenie-domu/s/promocja-najlepsze-ubranie-dla-domku), do którego należy dołączyć skan bądź kserokopię rachunku lub faktury. W odpowiedzi wysyłany jest za pośrednictwem poczty kupon uprawniający do zakupu tynku mineralnego za 1 zł. Kupony zrealizować można u wybranych dystrybutorów Rockwool Polska do 30 listopada. Listę produktów i dystrybutorów biorących udział w promocji znaleźć można na stronie http://www.rockwool.pl/ocieplenie-domu/s/promocja-najlepsze-ubranie-dla-domku.

Wełna skalna – dobry wybór

Każdy inwestor, któremu przed zimą zależy na efektywnym dociepleniu domu i zmniejszeniu rachunków za ogrzewanie, poszukuje rozwiązania optymalnego. W tym wypadku dobrym wyborem powinna być skalna wełna Rockwool. Poza bardzo dobrymi parametrami izolacyjnymi, zapewnia ona wiele korzyści płynących z jej unikalnych właściwości. Użyta jako izolacja fasad, pozwala zachować w domu ciepło, a także uchronić mieszkańców przed hałasem dobiegającym z zewnątrz, znacznie poprawiając komfort akustyczny budynku. Najwyższa klasa reakcji na ogień A1 oznacza, że materiał ten nie rozprzestrzenia ognia i znacząco zwiększa bezpieczeństwo pożarowe całej konstrukcji. Skalna wełna Rockwool , jako produkt paroporzepuszczalny, pozwala ścianom „oddychać”, co wpływa na zdrowy klimat pomieszczeń. Zachowując przez lata swe parametry i właściwości mechaniczne, stanowi gwarancję niskich rachunków za ogrzewanie i komfortu cieplnego na długi czas.

A to już wiesz?  Pierwszy z budynków Fabryki Czekolady już w stanie surowym

Początek jesieni to najlepszy moment, by wnikliwie przeanalizować kwestie dotyczące ocieplenia domu – przed czekającymi nas wkrótce chłodnymi dniami, warto – wybrać dobrze.


dostarczył infoWire.pl

Źródło ROCKWOOL. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy