Wiadomości branżowe

NOBILI zdobywa nagrodę za najlepszy projekt w kategorii relacje inwestorskie 2012/2013

Skierowana do inwestorów kampania komunikacji programu publicznych emisji obligacji PCC Rokita autorstwa NOBILI PARTNERS zdobyła nagrodę w konkursie Złote Spinacze organizowanym przez Związek Firm Public Relations.Projekt zgłoszony przez NOBILI PARTNERS był jedynym nagrodzonym w kategorii „Finansowy PR i relacje inwestorskie”. Organizowany od 11 lat przez Związek Firm Public Relations konkurs ma na celu

Skierowana do inwestorów kampania komunikacji programu publicznych emisji obligacji PCC Rokita autorstwa NOBILI PARTNERS zdobyła nagrodę w konkursie Złote Spinacze organizowanym przez Związek Firm Public Relations.

Projekt zgłoszony przez NOBILI PARTNERS był jedynym nagrodzonym w kategorii „Finansowy PR i relacje inwestorskie”. Organizowany od 11 lat przez Związek Firm Public Relations konkurs ma na celu nagradzanie najlepszych, najbardziej efektywnych i kreatywnych projektów komunikacyjnych zrealizowanych w Polsce.

Cieszymy się z zespołem NOBILI, że jury doceniło unikalność prowadzonego przez nas projektu. Mieliśmy unikalną możliwość zaplanowania i zrealizowania komunikację pierwszego na polskim rynku kapitałowym programu publicznych emisji obligacji kierowanego do inwestorów indywidualnych. – powiedział Piotr Biernacki, Prezes Zarządu NOBILI. – Przyczyniliśmy się do zbudowania wokół PCC Rokita społeczności inwestorów zainteresowanych spółką i jej obligacjami. Najważniejszy jest sukces naszego klienta, ale duża satysfakcji sprawiło nam, że projekt znalazł uznanie w oczach środowiska ekspertów zajmujących się komunikacją korporacyjną. – dodał Biernacki.

W tegorocznej edycji do konkursu „Złote Spinacze” zgłoszono 250 projektów. 81 z nich było nominowanych do nagród w 28 kategoriach: 16 głównych, 2 specjalnych i 10 sektorowych. Nominacje, a następnie nagrody są przyznawane przez jury, w skład którego wchodzi kilkudziesięciu ekspertów i przedstawicieli świata komunikacji, mediów, biznesu oraz innych opiniotwórczych organizacji.

Źródło Nobili. Dostarczył netPR.pl
A to już wiesz?  Meble KOŁO Twins z błyszczącymi frontami

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy