Wiadomości branżowe Wierzytelności

Nowości w katalogu Bydgoskie Meble – kolekcja ARCUS

Wrzesień to miesiąc kreowania trendów, które nie dotyczą jedynie mody. Dlatego Bydgoskie Meble prezentują swoje najnowsze kolekcje na nadchodzący sezon.A jak ARCUSWielowymiarowa moc natury. Ponadczasowa kolekcja czerpiąca z potęgi przyrody.

Wrzesień to miesiąc kreowania trendów, które nie dotyczą jedynie mody. Dlatego Bydgoskie Meble prezentują swoje najnowsze kolekcje na nadchodzący sezon.

A jak ARCUS

Wielowymiarowa moc natury. Ponadczasowa kolekcja czerpiąca z potęgi przyrody. Proste kształty, szlachetna dębowa okleina i asymetryczne płaszczyzny – oto kwintesencja smaku i wygody. Ciemnoszare ramy podkreślają zabawę wymiarami, a tafle hartowanego szkła przełamują powagę solidnych powierzchni. Kolor naturalnego drewna ociepla i uszlachetnia pomieszczenie, zachęcając do eksponowania pięknych bibelotów i chowania przedmiotów codziennego użytku wewnątrz mebla.

Seria ARCUS zapewnia bezpieczeństwo i trwałość użytkowania, wykorzystując nowoczesne rozwiązania wzornicze oraz funkcjonalne akcesoria uzupełniające.

Najważniejsze cechy:

  • Naturalna okleina dębowa
  • System cichego domykania w szafkach i kredensach
  • 2 opcje włączników: narożny i dotykowy
  • Oszczędne oświetlenie: diody LED
  • Hartowane szkło: trwałość i bezpieczeństwo
  • Kolor: dąb wenge/Y1

Miejsce: salon, jadalnia

A to już wiesz?  Kreacje Dekoral Fashion: Sypialnia w stylu Eco

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy