Kredyt na dom Kredyt na mieszkanie Kredyty Wierzytelności

Przeniesienie limitu kredytu w rachunku bieżącym na uproszczonych zasadach

Właściciele małych firm, którzy do końca roku zdecydują się na przeniesienie kredytu w rachunku bieżącym do MultiBanku mogą liczyć na oprocentowanie wynoszące nawet 6,5% w skali rocznej, zwiększenie przyznanego limitu do 20 % oraz Kartę Visa Business za darmo.

Popularne, szczególnie wśród posiadaczy kredytów hipotecznych, przeniesienie zobowiązania z banku do banku pozwala często uzyskać niższe oprocentowanie oraz dodatkowe środki finansowe.

klawiatura-pieniadze-350.jpg

Sprzyjająca koniunktura zachęca banki do współpracy z sektorem małych przedsiębiorstw, dlatego obok osób fizycznych, również właściciele małych firm mogą liczyć na coraz bardziej liberalne i przyjazne warunki podczas przenoszenia zobowiązań kredytowych.

– Postanowiliśmy zaproponować przedsiębiorcom możliwość przeniesienia kredytu odnawialnego w rachunku bieżącym do MultiBanku bez badania zdolności kredytowej. Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty na uproszczonych zasadach mogą liczyć na powiększenie limitu do 20% bez dodatkowych zabezpieczeń – mówi Halina Rosińska z Wydziału Małych Firm w MultiBanku – Oprocentowanie przeniesionego kredytu może wynieść nawet 6,5% w zależności od wysokości przyznanego limitu. Dodatkowo, przedsiębiorca otrzyma od MultiBanku Kartę Visa Business zwolnioną z opłaty za wydanie. Promocyjne warunki przeniesienia limitu obowiązują do końca bieżącego roku – dodaje

Aby skorzystać z uproszczonych procedur, przedsiębiorca musi posiadać czynny kredyt odnawialny w rachunku bieżącym firmy w innym banku, od co najmniej 18 miesięcy oraz pozytywną opinię o prawidłowej obsłudze zadłużenia z okresu ostatnich 6 miesięcy. Kredyty do 100 tys. zł nie wymagają weryfikacji zabezpieczeń W przypadku kredytów przekraczających powyższą kwotę bank weryfikuje istnienie i stan zabezpieczenia.

hastagi na stronie:

#Potrzebuję pożyczki na opłacenie rachunków za 2012 r

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy