Wiadomości branżowe Wierzytelności

W salonie i w biurze – wygodna przestrzeń do pracy

Teaser

Miejsce pracy to niekoniecznie biuro. Dlaczego nie pozwolić sobie na luksus home office, jeśli mamy taką możliwość? Etap Sofa wychodzi naprzeciw nowym zawodowym trendom, by pozwolić nam pracować w komfortowych warunkach – niezależnie od lokalizacji 

Na kanapie

Gabinet zobowiązuje do reprezentacyjnej stylizacji. Warto przygotować w nim miejsce na przyjmowanie gości. Nawet jeżeli gabinet ma ograniczony metraż, z pewnością znajdzie się w nim miejsce na wygodny fotel czy dwuosobową sofę. Kompaktowa kolekcja Basic idealnie wpasowuje się w tego typu aranżacje. Tworzy idealny nastrój do negocjacji lub biznesowych rozmów przy dobrej kawie.

W przerwie

Komfortowy odpoczynek jest równie ważny, jak wygodne miejsce pracy. Dlatego w przerwie na kawę, zamiast wykonywać towarzyskie telefony, znacznie korzystniej jest wyciszyć umysł i zrelaksować ciało. Kolekcja Bentley oferuje kompletną gamę minimalistycznych wzorniczo mebli, z których można skompletować w pełni każdy chill room: fotele, sofy dwu i trzyosobowe, narożniki, pufy, a nawet stoliki kawowe.

Na kolanie

Często mieszkanie okazuje się dogodniejszym miejscem do pracy niż biuro. Coraz popularniejsze stają się też formy zatrudnienia, które pozwalają na pracę z domu. Taka sytuacja wymaga oczywiście pewnych zmian w aranżacji wnętrz. Kolekcje Super Line i Grand Vario zostały zaprojektowane tak, żeby komfortowo korzystać m.in. z laptopa czy innych urządzeń elektronicznych. Specjalne schowki i wysuwane z podłokietników ruchome stoliki na komputer, pozwalają pracować z domu bez kompromisów w dziedzinie wygody. Z kolei wysuwane podnóżki podnoszą nie tylko wyżej nogi, co wpływa zbawiennie na krążenie, ale i jakość wymuszonej pozycji siedzącej.

Google już dawno zauważył pozytywny wpływ relaksu na wyniki w pracy. Co chwilę zaskakuje swoich pracowników kolejnymi udogodnieniami w swoich biurach, jak gabinet masażu, siłownia, kawiarnia czy sala gier komputerowych – opowiada Jarosław Szurpicki, brand manager marki Etap Sofa Nie tylko nasz zawód powinien być satysfakcjonujący. Równie istotne są warunki, w jakich go wykonujemy. Pracujmy wygodnie, podsumowuje z uśmiechem.

Źródło IMS GROUP. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy