Wiadomości branżowe Wierzytelności

Zmieniamy Centrum Zdrowia Dziecka

Już w czwartek 21 lutego br. pracownicy firmy AkzoNobel odmienią otoczenie małych pacjentów warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka, by wykorzystując siłę kolorów, wywołać uśmiech na twarzach dzieci. Jak lekarze i cały personel Centrum Zdrowia Dziecka, którzy na co dzień zapewniają opiekę i leczenie na najwyższym poziomie, tak pracownicy AkzoNobel w ramach swojej strategii

Teaser

Już w czwartek 21 lutego br. pracownicy firmy AkzoNobel odmienią otoczenie małych pacjentów warszawskiego Centrum Zdrowia Dziecka, by wykorzystując siłę kolorów, wywołać uśmiech na twarzach dzieci.

Jak lekarze i cały personel Centrum Zdrowia Dziecka, którzy na co dzień zapewniają opiekę i leczenie na najwyższym poziomie, tak pracownicy AkzoNobel w ramach swojej strategii CSR-owej chcą wykorzystywać swoje kompetencje w doborze kolorów oraz znajomość technik malarskich, aby pomóc społecznościom lokalnym.  

Dlatego pracownicy firmy AkzoNobel właściciela marek Dulux, Nobiles, Sikkens, Sadolin i Hammerite, wspólnie chwycą za pędzle i wałki i odmalują trzy korytarze w tak ważnym dla dzieci z całej Polski budynku. Kolorowe malowidła wniosą odrobinę radości w życie podopiecznych Centrum Zdrowie Dziecka oraz ich rodziców.

– W AkzoNobel, firmie odpowiedzialnej społecznie, podejmujemy liczne inicjatywy, których celem jest działalność na rzecz społeczności lokalnych. Inicjatorami tych działań są sami pracownicy. Ich zaangażowanie pozwala nam realizować te projekty. Tegoroczne, wspólne malowanie jest kolejnym sposobem pokazania, w jaki sposób można zmienić rzeczywistość wokół nas wykorzystując do tego oddziaływanie kolorów – mówi Janusz Naglik, Dyrektor Generalny AkzoNobel Decorative Paints w Polsce. Nie bez powodu wybraliśmy Centrum Zdrowia Dziecka – to ogromnie ważny ośrodek leczenia dzieci z całej Polski. Odwiedzając to miejsce, od razu wiedzieliśmy jednak, że zanim przystąpimy do malowania, musimy pomóc temu miejscu również przeprowadzając prace remontowe. Zaangażowaliśmy w to nie tylko naszych pracowników, ale również partnerów handlowych, jak sieć Leroy Merlin, wszystko po to, by wprowadzić więcej kolorów i więcej uśmiechu. 

 

– Każda tego typu akcja przyczynia się do poprawy komfortu pobytu naszych małych pacjentów. Dzięki wsparciu naszych darczyńców, lekarze mogą jeszcze lepiej i skuteczniej wykonywać swoją pracę. W ramach projektu firma Akzo Nobel sfinansowała kompleksowy remont trzech korytarzy, wykonanie projektu oraz materiały do pomalowania ścian. Ten projekt ucieszy nie tylko naszych pacjentów, przyniesie on wiele radości również pracownikom Centrum Zdrowia Dziecka, którzy na co dzień będą pracować w nowej, kolorowej rzeczywistości. Mamy nadzieję, że tego typu projektów będzie jeszcze więcej. – Joanna Komolka, Rzecznik Centrum Zdrowia Dziecka.

 

A to już wiesz?  MIKRORACHUNEK PODATKOWY – UŁATWIENIE CZY UTRUDNIENIE DLA PODATNIKÓW?

***

AkzoNobel jest największym producentem farb i lakierów na świecie, dlatego też bardzo angażuje się w projekty na rzecz społeczności lokalnych. Podstawowym założeniem programu jest zachęcenie pracowników firmy do aktywnego działania na rzecz społeczności lokalnej zgodnie z misją firmy, jaką jest dodawanie kolorów do życia ludzi. Zaangażowanie i umiejętności pracowników są niezbędne, aby każda inicjatywa CSR odniosła sukces.

 

< 234920" >

Źródło Dulux. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy